Soukromá školka Amálka Praha

Dopřejte svým broučkům a beruškám školičku v krásném prostředí Prahy 10. Nově postavená budova v domácím prostředí, s individuálním přístupem ke každému dítěti. Rozlehlá vlastní zahrada přizpůsobená i těm nejmenším od 1,5 roku. Školka Amálka nabízí celodenní, třičtvrtědenní nebo půldenní program včetně stravování a pitného režimu od 7:00 do 18 hodin pro děti od 1,5 do 6 let, nebo možnost pro neškolkové děti docházku na hodinu či déle dle individuální dohody.

 

 

  • Pro vaše děti jsme připravili příjemné, rodinné prostředí
  • Uznáváme jedinečnost každého dítěte
  • U dětí v předškolním věku bereme v úvahu, že se vyvíjejí velmi nerovnoměrně, sledujeme a odhadujeme, co které dítě potřebuje a podle toho koncipujeme jeho činnost.
  • Rozvíjíme osobnost dítěte, jeho schopnosti a dovednosti.
  • Všichni si přejeme, aby všechny děti měly krásné a spokojené dětství a to je to nejdůležitější.

Novinky

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v sobotu 1.2.2014

Vážení rodiče,  tuto sobotu pořádáme opět Den otevřených dveří od 10:00 do 15:00 hodin. Na podané přihlášky vašeho dítěte do naší školky v tento...

od Dne 20.1.2014 OTEVŘENO

Vážení rodiče,  od pondělí 20.1.2014 byla naše nová školka Amálka po stavebních úpravách otevřena. Přijímáme dětičky od 1,5 roku do 7 let....

Zaváděcí ceny školného

Vážení rodiče,  nabízíme Vám zaváděcí ceny školného, platné při závazné přihlášce dítěte do termínu 31.1.2014 . Podrobnosti naleznete v ceníku.