Zápis dětí

Vážení rodiče,

Přijímáme děti pro nový školní rok 2023/2024.

 

Zápis dětí pro nový školní rok 2023/2024 probíhá již od 1.2.2023.

V případě uvolněných míst, přijímáme děti i v průběhu celého roku.

Přijímáme pouze děti :

  • které se podrobily povinnému pravidelnému očkování, 
  • nebo pokud má doklad, že je proti nákaze imunní 
  • nebo se nemůže očkování podrobit z důvodu trvalé kontraindikace.

Nabízíme celodenní i půldenní program včetně stravování a pitného režimu od 7:00 do 18:00 hodin ( podrobnosti viz. ceník )
 

V případě zájmu prosím vyplňte žádost o zápis dítěte školky. Obratem vás budeme kontaktovat

Děkujeme

Žádost o zápis dítěte do školky

Novinky

Školka otevřena celé letní prázdniny

Naše školka, stejně jako každý rok , je otevřena i celé letní prázdniny. Přijímáme i děti, které k nám do školky nechodí. Máme volná poslední místa. Provozní doba se nemění, tzn. od 7:00 do 18:00.

Zápis dětí 2020-2021

Přijímáme děti pro nový školní rok 2020/2021. Zápis dětí pro nový školní rok probíhá již od 1.2.2020. V případě zájmu prosím vyplňte žádost o zápis dítěte školky.  Obratem vás budeme kontaktovat a domluvíme si termín osobního setkání. děkujeme  

Germicidní lampa

Instalovali jsme do herny naší školky Germicidní lampu, která slouží k přímé sterilizaci a dezinfekci. Bakteriocidní krátkovlnné ultrafialové záření slouží k účinné sterilizaci vzduchu, povrchů a tekutin. Spolehlivě zničí naprostou většinu bakterií, mikroorganizmů, virů, bacilů, streptokoků,...

Otevřeno celé letní prázdniny 2017

Naše školka, stejně jako v loňském roce , provoz v létě nepřeruší. Pro naše děti ale i pro děti, které k nám do školky nechodí, jsme tu celé letní prázdniny. Provozní doba se nemění, tzn. od 7:00 do 18:00.  

Zápis dětí pro školní rok 2017-2018

Přijímáme děti do naší školky na nový školní rok. Ještě máme několik volných míst. Rádi vás i vaše dětičky u nás přivítáme.

První nocování dětí ve školce

Naše dětičky zažily první noc ve školce.  Po výborné večeři hry na zahradě, pyžamová diskotéka, hledání ukrytých pokladů za svitu baterek a plnění úkolů za odměnu, promítání pohádek na zeď projektorem, večerní hygiena a do hajan. Po těchto zážitcích dětičky spinkaly jak dudci. Po probuzení do...

Výlety s dětmi a společné akce

Fotografie dětí z výletů a akcí, můžete sledovat na Facebookových stránkách školky, kam jsou přidávány aktuálně po akci. Facebookové stránky naší školky 

Rozšířili jsme školku

Pro vaše dětičky jsme naši školku rozšířili. Přibyla jedna místnost - pro spinkání a přistavěli jsme šatničku. Podívejte se na aktuální fotky v sekci Fotogalerie - interier školky.

STÁLE PŘIJÍMÁME NOVÉ DĚTIČKY

Přijímáme děti do naší školky Amálka ve věku od 1,5 do 7 let  pro nový školní rok 2014/2015     Přijďte se do naší školky podívat.  Rádi vás uvítáme.  Vaše děti si zde mohou pohrát a rodiče si mohou nerušeně prohlédnout interier i exterier školky.