" Školka v přírodě "

Vážení rodiče,

V měsíci srpnu bude pravděpodobně bohužel naše školka uzavřena z důvodu stavebních úprav. Tím se, mimo jiné, zvýší i kapacita naší školky.

Nabízíme pro Vaše děti alternativu školky - " Školka v přírodě " na měsíc srpen 2014, které se můžou zúčastnit i děti, které do naší školky dosud nechodí a to od 1,5 roku do 7 let. Vnitřní budova školky bude nepřístupná ale zahrada a školkové hřiště bude plně funkční a krom stávajícího zařízení jako je pískoviště, houpačky, odrážedla a klouzačky přibude i dětský bazén, stan pro schování před deštěm i sluncem, stolečky, židličky, skákadla  další. Toaleta a hygiena a podávání jídla bude pro děti zajištěno v náhradních prostorách.
Kromě využití školkové zahrady budeme pro Vaše děti pořádat různé akce a výlety např.: pojedeme dětským vláčkem na Žofíně, navštívíme Terarium v Dubči, pohrajeme si na dětských hřištích v areálu Gutovka, Stromovka, pobudeme v Solné jeskyni, pozdravíme zvířátka v Zoo, poplavíme se lodí po Čertovce apod. Akce budou přizpůsobeny věku zúčastněných dětí .

Provozní doba školky bude od 8:00 do 18:00 hodin.

Ceny a možnosti pobytu dítěte ve školce se řídí dle ceníku, uvedeném na našich stránkách v záložce Ceník. 


Rodiče, kteří by měli o tento způsob alternativy školky v měsíci srpnu zájem, přihlaste se prosím ( e-meilem, telefonicky ) 

 

V červenci bude maše školka fungovat běžně.

  

Děkujeme Vám